Videotutoriál

Ako vytvoriť čiarový EAN kód.
E-mail

COREL DRAW - Videotutoriál

Návod ako vytvoriť čiarový kód, EAN kód priamo v Corel Draw. Popis vytvorenia, editácie a ďalšieho spracovania vytvoreného EAN kódu. Vytvorenie EAN kódu je úplne jednoduché. V návode Corel Draw popíšeme celý proses vytvorenia, editácie čiarového kódu vďaka čomu sa už nebudete musieť trápiť s tvorbou čiarových kódov, EAN kódov a podobne.

Ako vytvoriť čiarový EAN kód.

Vytvorené: Streda, 10 Júl 2013 19:45

Návod Corel Draw - základné nastavenie dokumentu
E-mail

COREL DRAW - Videotutoriál

Návod ako nastaviť dokument pre tlač v Corel Draw, vysvetlenie princípu spadávky pri tlači a ako vhodne nastaviť dokument. Tento videotutoriál pomôže každému grafikovi, ktorý pripravuje podklady na tlač. Ak si správne nastavíte dokument, vyhnete sa zbytočným stresom pred a hlavne po tlači.

Určite to ocenia aj vaši spolupracovníci či už v DTP štúdiach, alebo priamo v tlačiarniach. Dokumenty budú technicky správne a korektné a grafik sa bude môcť plne sústrediť na tvorbu grafiky. Tieto princípy fungujú univerzálne takže ich môžete využiť pri tvorbe grafiky v akomkoľvek grafickom programe

Návod Corel Draw - Základné nastavenie dokumentu

Vytvorené: Nedeľa, 28 Apríl 2013 11:58

Užívateľské hodnotenie: / 1
NajhoršíNajlepší 

Návod Corel Draw - kreslenie kružnice, elipsy
E-mail

COREL DRAW - Videotutoriál

Videotutoriál o tvorbe kružnice, elipsy a všelijakých oblých tvarov v Corel Draw. Vo videu uvidíte vytvorenie objektu, kompletné nastavenie a úpravy vektorovej elipsy a prevod parametrického tvaru na krivku.

Naučíte sa ako pracovať s nástrojom elipsa, ako vytvoriť výseky, časti kružnice v Corel Draw, ako vytvoriť elipsu zo stredu, ako vytvoriť kružnicu, ako nastaviť farbu elipsy, ako nastaviť obrysovú linku, jej farbu, hrúbku, štýl....vysvetlím Vám základný rozdiel medzi parametrickým objektom a krivkou v Corel Draw a nasledný prevod na krivku.

Návod Corel Draw - kreslenie parametrických oblých tvarov

Vytvorené: Sobota, 06 Apríl 2013 21:33

 

Návod Corel Draw - kreslenie obdĺžnika
E-mail

COREL DRAW - Videotutoriál

Videotutoriál o tvorbe pravouholníkov resp. obdĺžníkov, štvorcov v Corel Draw. V návode ku Corel Draw uvidíte vytvorenie objektu, kompletné nastavenie a úpravy vektorového obdĺžnika.

Naučíte sa ako pracovať s nástrojom obdĺžník, ako vytvoriť oblé alebo skosené rohy v Corel Draw, ako vytvoriť obldĺžnik zo stredu, ako vytvoriť štvorec, ako nastaviť farbu obdĺžnika, ako nastaviť obrysovú linku, jej farbu, hrúbku, štýl....vysvetlím Vám základný rozdiel medzi parametrickým objektom a krivkou v Corel Draw.

Návod Corel Draw - kreslenie pravouhlých parametrických tvarov

Vytvorené: Piatok, 05 Apríl 2013 11:35

 
Návody a videotutoriály
Postupy ako pracovať v grafických programoch Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator.. videotutoriály v slovenčine
Kurz Corel DRAW
Počítačový kurz Corel Draw v Prešove pre začiatočníkov aj pokročilých.